Vadītāja: Sanita Misika
Repetitors: Viesturs Juris Lammass
Repetitore: Sandija Misika
Repetitors: Vladimirs Dandukovs
Repetitore: Agnese Čuda
Koncertmeistare: Sarmīte Plaude
Koncertmeistars: Krišjānis Rudzāts
Sanita Misika – "Dzintariņa" jaunā dvēsele un vadītāja
Sanita Misika ir cilvēks, kurš ar milzīgu mīlestību, enerģiju un cieņu pret tradīcijām turpina "Dzintariņa" stāstu. Kopš 2017. gada viņa ir šī leģendārā kolektīva vadītāja, nesot sevī gan ilggadējās vērtības, gan jaunu redzējumu, kas palīdz ansamblim augt un attīstīties mūsdienu pasaulē. Sanita pati ir "Dzintariņa" audzēkne – viņa šeit uzauga, dejoja un veidoja savu dejas ceļu, līdz ar to kolektīvs viņai nav tikai darbs, bet arī mājas. Viņa zina, ko nozīmē būt mazajam dejotājam, kurš pirmo reizi uzvelk tautastērpu, un ko nozīmē būt jaunietim, kurš ar lepnumu nes Latvijas vārdu pasaulē. Šī pieredze padara viņu par vadītāju, kura saprot un jūt katru dejotāju – gan lielu, gan mazu. Sanita ir prasīga, bet iedvesmojoša pedagoģe, kura palīdz bērniem un jauniešiem ne tikai apgūt deju, bet arī attīstīt disciplīnu, izturību un spēju sadarboties. Viņa ir pārliecināta, ka tautas deja nav tikai kustību kopums – tā ir valoda, ar kuru mēs stāstām par sevi, savām saknēm un tradīcijām. Viņas vadībā "Dzintariņš" turpina piedalīties lielākajos deju svētkos, koncertos un festivālos, ar lepnumu nesot latviešu tautas dejas mantojumu. Tajā pašā laikā Sanita rada jaunas horeogrāfijas un ienes mūsdienīgu pieeju, lai deju padarītu vēl saistošāku un pieejamāku jaunajām paaudzēm. Sanita Misika ir vadītāja, kas apvieno pieredzi, siltumu un degsmi, lai "Dzintariņš" ne tikai saglabātu savu vēsturisko nozīmi, bet arī ietu līdzi laikam un turpinātu spoži mirdzēt kā viens no Latvijas tautas deju dārgumiem.
Olga Freiberga – Dzintariņa sirds un vadītāja vairāk nekā 25 gadus.
Olga Freiberga ir personība, kas vairāk nekā ceturtdaļgadsimtu veidoja un vadīja TDA "Dzintariņš", nesot tā vārdu gan Latvijā, gan pasaulē. Viņa turpināja savas mātes, kolektīva dibinātājas Zinaīdas Zeltmates, iesākto darbu, saglabājot "Dzintariņa" augsto māksliniecisko līmeni un stiprinot tā tradīcijas. Pati izaugusi deju pasaulē, Olga jau kopš bērnības bija cieši saistīta ar tautas deju. Viņa ne tikai nodevās dejas mākslai, bet arī kļuva par skolotāju un iedvesmotāju simtiem bērnu, kas caur "Dzintariņu" iepazina latviešu dejas burvību. Viņas vadībā kolektīvs piedzīvoja gan vērienīgus koncertus un festivālus, gan neaizmirstamus ārzemju ceļojumus, nesot latviešu tautas deju tradīcijas pāri robežām. Olga Freiberga bija stingra, prasīga, bet arī sirsnīga un atbalstoša vadītāja. Viņa ticēja, ka "Dzintariņš" nav tikai deja – tas ir dzīvesveids, kas audzina disciplīnu, cieņu un mīlestību pret kultūru. Viņas vadībā kolektīvs kļuva par vietu, kur ne tikai apgūt deju, bet arī iegūt draugus un dzīves vērtības, kas paliek uz mūžu. Lai gan šobrīd viņa vairs nevada ansambli, Olgas Freibergas ieguldījums "Dzintariņa" attīstībā ir neatsverams. Viņa ir atstājusi spēcīgu pamatu, uz kura kolektīvs turpina augt un plaukt, vienmēr nesot sev līdzi viņas ielikto mīlestību un degsmi pret latviešu tautas deju.
Zinaīda Zeltmate – "Dzintariņa" sirds un dvēsele 
Zinaīda Zeltmate bija ne tikai izcila horeogrāfe, bet arī skolotāja, kas ar savu mīlestību pret deju un bērniem izveidoja ko īpašu – TDA "Dzintariņš". Viņa nebija tikai vadītāja, bet īsta dvēsele, kas katru dejas soli un kustību veidoja ar sirds siltumu. Viņas ceļš sākās kā baletdejotājai, un tieši šī grācija, disciplīna un izsmalcinātība kļuva par "Dzintariņa" pamatu. 1953. gadā, kad viņa dibināja kolektīvu, Latvijā vēl nebija bērnu deju ansambļu ar tik augstu māksliniecisko līmeni. Tomēr Zeltmate ticēja, ka bērni var dejot tikpat skaisti un precīzi kā pieaugušie – un viņai izdevās to pierādīt. Viņa ne tikai mācīja deju, bet iedvesmoja, audzināja un radīja sajūtu, ka "Dzintariņš" ir otra ģimene. Daudziem bērniem viņa bija kā otrā mamma – stingra, bet mīloša, ar prasību pēc perfekcijas, taču vienmēr ar sirsnību un rūpēm. Tie, kas dejojuši pie Zinaīdas Zeltmates, atceras viņu kā cilvēku, kas prata saredzēt potenciālu pat viskautrīgākajā bērnā un iedrošināja to izpaust caur deju. Viņas vadībā "Dzintariņš" kļuva par pirmo bērnu tautas deju ansambli Latvijā, un tas nebija nejauši. Tas bija viņas neatlaidīgā darba, nesalaužamās degsmes un mīlestības pret latviešu deju rezultāts. Viņas radītās horeogrāfijas vēl šodien dejo Latvijas deju svētkos un daudzviet pasaulē. Pēc viņas aiziešanas 1991. gadā "Dzintariņa" vadību pārņēma viņas meita Olga Freiberga, turpinot mātes iesākto darbu. Taču Zinaīdas Zeltmates gars joprojām dzīvo katrā "Dzintariņa" dejā, smaidos un skanīgajos bērnu soļos uz skatuves. Viņa atstāja neizdzēšamu nospiedumu Latvijas kultūrā – ne tikai kā talantīga horeogrāfe, bet kā cilvēks, kurš ar savu mīlestību un darbu mainīja dzīves un radīja mākslu, kas dzīvo joprojām.