TDA Dzintariņš aicina uz Tautas deju ansambļu labdarības koncertu «Mana deja Latvijai»

Afiša - Mana deja Latvijai

Deviņi labākie Latvijas un Rīgas deju kolektīvi vēlas apliecināt savu mīlestību Latvijai, veidojot labdarības lielkoncertu «Mana deja Latvijai».

2010. gada 6. martā VEF Kultūras pilī plkst. 17.00 un 20.00 labākie Latvijas deju kolektīvi - Latvijas Universitātes TDA «Dancis», TDA «Liesma», Tehniskās universitātes TDA «Vektors», VEF Kultūras pils TDA «Rotaļa» un TDA «Zelta sietiņš», Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra «Mazā Ģilde» TDA «Līgo», TDA «Dzintariņš», TDA «Daiļrade» un Rīgas Domes Kultūras departamenta TDA «Teiksma», kā arī dziedātājs Žoržs Siksna un Jelgavas tirkizzilās krāsas koris - šajos koncertos būs vienoti un savu mīlestību uz Latviju paudīs kopējos deju rakstos, apliecinot un ticot, ka DEJA IR SPĒKS. Un reizē aicinot ikvienu mūsu dzimtenes iedzīvotāju, nešķirojot nedz  pēc amatiem, nedz nacionālām un citām pazīmēm, padomāt un atcerēties, ka visus tomēr vieno mūsu Latvija.

Sadarbībā ar «ziedot.lv» dienas koncertu bez maksas būs iespējams apmeklēt vairāku bērnunamu un veco ļaužu pansionātu iemītniekiem un ģimenēm ar adoptētiem bērniem.

Uz koncertu vakarā tiks aicināti gan Valsts prezidents un eksprezidenti, gan Ministru prezidents, gan Saeimas un Rīgas domes deputāti.

Koncertu vadīs skatuves mākslinieki Katrīne Pasternaka - Kalniņa un Juris Kalniņš.

Koncerta koncepcijas autors un režisors  - Tautas deju ansambļa «Rotaļa» mākslinieciskais vadītājs Gints Baumanis.

Biļetes uz koncertu var iegādāties rakstot uz e-pastu: santa.burmistre@gmail.com. Biļešu cena – 3LVL un 4 LVL.